image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13

Pani dyrektor naszego GOK, w tym roku, zaprosiła na Łukowską Babosiadę, oprócz wszystkich Pań młodszych i starszych, także Gości specjalnych – „kobiety w mundurach” rodem z naszej gminy.

Na imprezę przybyły policjantki: mł. aspirant Pani Agnieszka Kaproń – z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, sierżant sztabowa Pani Teresa Szul ( opiekującą się naszą miejscowością ), Pani Anna Naklicka funkcjonariuszka pionu kryminalnego KPP w Biłgoraju, Pani Anita Grzyb – dzielnicowa z Tomaszowa Lub.

Nie zabrakło też strażaczek - ratowniczek: Pani Pauliny Brodziak, studentki Akademii Pożarnictwa w Warszawie i Pani Malwiny Paluch z OSP Łukowa.

Zaszczyciły łukowski dom kultury swoją obecnością także Pani chor. Agnieszka Baran funkcjonariuszka straży granicznej Placówki Straży Granicznej w Dołhobyczowie, a także Pani Paula Trela stewardessa LOT .

Uroczystość rozpoczęła się serdecznym powitaniem Pani Dyrektor Wiesława Kubów. Na bardzo licznie zgromadzoną widownię czekał wspaniały program przygotowany przez Zespół Muzyki Dawnej i chórzystów pod kierunkiem p. Sławomira Kuczka, oraz dzieci z koła tanecznego p. Pauliny Barcickiej.

Na zakończenie występów dzieci i młodzieży uczęszczającej na zajęcia organizowane przez GOK poproszone zostały na scenę Panie w mundurach, które losowały dla siebie pytania. Z odpowiedzi dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o ich pracy i służbie społeczeństwu, za co zostały obdarowane upominkami i bukietami kwiatów.

Wszystkie Panie także obdarowane zostały upominkami i poczęstowane słodkim deserkiem

Impreza bardzo udana, piękna pod względem artystycznym ale tez wyrażająca szacunek dla tych którzy strzegą naszego bezpieczeństwa.

 

 

Zapraszamy do galerii zdjęć..

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
https://www.facebook.com/pages/%C5%81ukowa-na-starej-fotografii/230152847173317
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 10 zł.

Kontakt z nami

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowej
Łukowa 569A
23-412-Łukowa

tel. 84 6874060, 6874053
e-mail: gokluk1@wp.pl
administrator: informatyk@lukowa.pl

Copyright © 2024 Oficjalny serwis internetowy Gminy Łukowa. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.