image1 image2 image3 image4 image5 image6 image7 image8 image9 image10 image11 image12 image13
Kinga Pluskwa (kapitan zespołu), Aleksandra Ostasz, Aleksandra Pękala, Paulina Rój, Anita Mach, Karolina Pawelec, Anita Szeniak, Edyta Kurowska, Ewelina Szostak zajęły II miejsce na VIII Turnieju Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt o "Puchar Orła" rozegranym w dniu 24.02.2012 roku w Starym Zamościu.
Najlepszą bramkarką turnieju została Anita Mach. Dziewczęta powtórzyły wyczyn swoich starszych koleżanek z 2009 roku, kiedy to drużynę do sukcesu prowadziła Aleksandra Piskorska, a najlepszą zawodniczką tamtych zawodów została Ewa Koman.

Wróciły z Pucharem Orła

Jak co roku turniej o "Puchar Orła" był silnie obsadzony, wystarczy wspomnieć, że gospodynie, w czerwcu ubiegłego roku zajęły III miejsce w Polsce w Turnieju Coca - Cola Cup, (Łukowianki w tamtej edycji dotarły do finału wojewódzkiego rozgrywek).
I to właśnie gimnazjalistki ze Starego Zamościa zwyciężyły w finale 2:0. W drodze do finału nasze dziewczęta rozegrały trzy spotkania (w meczach grupowych z II reprezentacją Starego Zamościa i Jarosławcem oraz w półfinale z gimn. nr 2 w Zamościu) wygrywając wszystkie pewnie choć skromnie 1:0.

W najbliższym czasie gimnazjalistki z Łukowej wezmą udział w Mistrzostwach LZS i Szkół Gimnazjalnych Województwa Lubelskiego w Halowej Piłce Nożnej "Piłkarska Kadra Czeka" mających się odbyć w Ludwinie koło Łęcznej. Dziewczęta będą bronić wicemistrzostwa województwa zdobytego w ubiegłym roku na zawodach rozegranych w Nałęczowie.

Administratorzy "Łukowa na starej fotografii" prowadzą portal społecznościowy pod tym samym tytułem na Facebook-u pod adresem:
Średni dzienny zasięg tej strony to blisko pół tysiąca wejść.
Administratorzy zachęcają do udostępniania i przesyłania ciekawych starych fotografii o podobnej tematyce, które można by pokazać mieszkańcom Łukowej i jej okolic.
Oczywiście wszystkie fotografie będą odpowiednio oznakowane informacją o ich autorze czy źródle pochodzenia.

Goniec łukowski do nabycia w cenie 10 zł.